Článek  Popis aktualizace z internetu
AutorKršek Miroslav
Vznik31.07.2001 14:19,  poslední úprava 19.05.2013 11:10

Popis aktualizace z internetu

Vážení uživatelé,
rádi bychom Vám nabídli možnost provádět aktualizace programu RPO prostřednictvím těchto stránek.

Kdo může „Aktualizace přes internet“ provádět ?
Aktualizace RPO přes internet mohou provádět uživatelé, kteří s námi mají uzavřenou smlouvu o podpoře a uživatelé v záruční době. Pokud splňujete tyto požadavky a objednáte si u nás „Aktualizace přes internet“, zašleme Vám e-mailem soubory, které si do svého programu RPO nahrajete a poté Vám bude umožněno „Aktualizace přes internet“ provádět.

Upozornění:
„Aktualizace přes internet“ nesmí provádět ten, kdo nesplňuje výše uvedené podmínky, riskuje tím zablokování funkce programu a činí to na vlastní zodpovědnost. Ke ztrátě dat  by nemělo dojít, ale program poté nebude funkční.


Přinesou mi „Aktualizace přes internet“ nějaké výhody ?
Samozřejmě tím ušetříte čas i peníze. Aktualizace Vám posíláme v rámci podpory programu asi dvakrát ročně na disketách poštou za cenu režijních nákladů nebo zdarma ke konci roční smlouvy. Pokud chcete aktualizace vícekrát, musíte si je u nás po telefonu objednat a my Vám diskety zašleme poštou za cenu režijních nákladů. Budete-li mít objednané „Aktualizace přes internet“, můžete si program aktualizovat kdykoliv budete potřebovat a hlavně zdarma.

Jak často se má „Aktualizace přes internet“ provádět ?
Aktualizace programu obsahuje vždy nové úpravy, které si u nás vyžádají uživatelé nebo je provádíme z legislativních důvodů. Pokaždé, když se provede několik těchto úprav, dáme novou aktualizaci na internet (průměrně asi 1x měsíčně). Pokud se v programu vyskytnou nezbytně nutné úpravy a nebo zajímavé či potřebné úpravy, upozorňujeme na ně uživatele e-mailem, aby si provedli aktualizaci z internetu (viz. e-mail Zpravy RPO 33/03).

Jak provést „Aktualizace přes internet“ ?
Na našich internetových stránkách v sekci Download naleznete odkaz na Aktualizace programu RPO. Přesný postup jak nahrát novou aktualizaci do svého programu popisujeme v této sekci. Postup je snadný a není k němu potřeba profesionální počítačový technik.

Jak si mohu objednat „Aktualizace přes internet“ ?
Pokud jste se rozhodli pro provádění Aktualizací přes internet, oznamte nám prosím název Vaší společnosti a e-mail, na který Vám zašleme soubory, které Vám umožní aktualizace provádět. Na tento e-mail Vás také budeme informovat o úpravách v programu a nových aktualizacích na internetu.

S pozdravem kolektiv firmy Černý

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 286238.